Yaşlı kadının feci sonu... Polis kapıyı açınca dehşete düştü

Yaşlı kadının feci sonu... Polis kapıyı açınca dehşete düştü

İspanya'nın başşehri Madrid'de korku verici bir hadise yaşandı. Tek başına yaşadığı evinde yaşamını kaybeden bir kadının cesedinin evcil kedileri tarafından yendiği ortaya çıktı.

İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre; hadise Madrid'in kuzey mahalleyi Fuencarral'da yaşandı. Komşuları 79 yaşındaki Clara Ines Tobon'un evinden gelen makûs kokular ve bir araya gelen sinekler üzerine polise ihbarda bulundu.

79 yaşındaki Tobon'un evine giden güvenlik eforları, itfaiye desteğiyle girdikleri dairede kadının cansız vücuduyla karşılaştı. Daily Mail gazetesinin İspanyol medyasından aktardığı haberde, şanssız kadının belden yukarıyasının hayvanlar tarafından yenildiği bilgisi yer aldı.

Polis konutta bulunan kedilerden beşinin can verdiği ve yalnızca iki kedinin yaşamda olduğu gördü. Sağ kalan iki kedi hayvan bakım merkezine götürüldü.

Clara Ines Tobon'un komşularından biri, İspanyol El Mundo gazetesine yaptığı açıklamada, bir polis memurunun bunun iş yaşamında karşılaştığı en vahim vaziyet olduğunu söylediğini aktardı.

Kolombiyalı olduğu ve 1996'dan itibaren aynı dairede yaşadığı belirtilen Tobon'un Covid-19 neticeyi can vermiş olabileceği ifade edildi.