Yeni elektronik harp gücü... Türk Silahlı Kuvvetleri'ne teslim edildi

Yeni elektronik harp gücü... Türk Silahlı Kuvvetleri'ne teslim edildi

Cumhurbaşkanlığı Korunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, yeni elektronik harp eforu "Sancak"ın Türk Silahlı Güçleri'ne teslim edildiğini duyurdu.

Cumhurbaşkanlığı Korunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, yeni elektronik harp eforu Sancak'ı, Türk Silahlı Güçleri'ne teslim ettiklerini bildirdi.

: İlginize Sürükleyebilir 825 milyar dolarlık yaz kampı! Hava sahası kapatıldı, özel jetleriyle geldiler‘Maske şemsiye gibi olacak’ Sansasyonel açıklamalar: Bu çok ehemmiyetli bir gelişme6 bin popülasyonluk ilçeye 200 bin birey geliyor! Burası ne Akdeniz, ne Ege

Demir, Twitter hesabından, Sancak'ın videosunu paylaştı. İsmail Demir, stratejik muhabere sistemlerini tesirsiz hale getirerek, sahada ehemmiyetli avantaj sağlayacak yeni nesil muhabere elektronik taarruz sistemi Sancak'ı, Türk Silahlı Güçleri'ne teslim ettiklerini belirtti.

Sancak, yüksek hareket marifeti, geniş bantta yüksek çıkış eforu, değişik tip ve modlarda karıştırma/kandırma, geniş bant emelli elektronik destek, otomatik link kurma, demodülasyon gibi maharetlerle elektronik harp alanında TSK'ye yeni hünerler katacak.

Mehmetçik’e yeni elektronik harp eforu #SANCAK!

Stratejik muhabere sistemlerini tesirsiz hale getirerek, sahada ehemmiyetli avantaj sağlayacak Yeni Nesil Muhabere Elektronik Taarruz Sistemi SANCAK’ı Türk Silahlı Güçleri’ne teslim ettik.

Durmak Yok Yola Devam!

➡️ @aselsan pic.twitter.com/RCzAfqgMTx

— Ismail Demir @IsmailDemirSSB July 11, 2021

Borsada kolay harekât ve düşük komite için tıklayın