Yer: Zeytinburnu... TikTok videosu çekmek isterken canından oluyordu

Yer: Zeytinburnu... TikTok videosu çekmek isterken canından oluyordu

İstanbul Zeytinburnu'nda Özbekistanlı Rohullah Dinger, TikTok videosu sürüklemek için kullandığı bisiklet ile bir üst geçidin merdivenlerinden inerken balansını kaybedip düştü. Hastaneye kaldırılan…

Hadise, Kazlıçeşme Mahallesi'nde akşam saat 19.00 sıralarında alana geldi. Özbekistanlı Rohullah Dinger, bir dostu ile sosyal medya uygulaması TikTok'a video sürüklemek için üst geçitte buluştu. İddiaya göre 18 yaşındaki Dinger, kullandığı bisiklet ile üst geçidin merdivenlerinden inmek isterken balansını kaybetti. Kafa üstü yere düşen Dinger ağır yaralandı.

Etraftakiler gidişatı hemen polis ve sağlık takımlarına haber verdi. Hadise yerine gelen sağlık takımları ağır yaralanan Dinger'e ilk müdahaleyi yaparak Bakırköy Dr. Sadi Davetli Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Hastaneye kaldırılan Dinger'in sağlık gidişatının ciddiyetini gözettiği bilindi. Polis ekipleri vakanın yaşandığı yerde ayrıntılı tahlil yaparken cep telefonu ile görüntü sürükleyen Dinger'in dostundan da bilgi aldı.

HADİSE ANI DOSTUNUN CEP TELEFONU KAMERASINDA

İddiaya göre, TikTok videosu sürüklemek kullandığı bisiklet ile merdivenlerden yuvarlanan Dinger'in düşme anları dostunun sürüklediği cep telefonu görüntülerine yansıdı. Görüntülerde, Dinger'in üst geçidin merdivenlerinden kullandığı bisiklet ile alt doğru hareket ettiği görülüyor. Görüntülerin devamında ise genç, bir anda balansını kaybederek kafa üstü yere düşüyor. Polis ekiplerinin hadiseyle alakalı soruşturması devam ediyor.