Yürek yakan bekleyiş acı haberle bitti! 6 gündür oradan ayrılmıyordu...

Yürek yakan bekleyiş acı haberle bitti! 6 gündür oradan ayrılmıyordu...

Rize'nin Çayeli ilçesinde denizde kaybolan Hasan Furuncu’yu 55 arama çalışmaları acı haberle sona erdi. Hasan Furuncu’nun cesedi Gürcistan'da bulundu. Furuncu’nun oğlu Selçuk Furuncu, “Allahın…

Çayeli ilçesi Kanlıdere mevkisinde, pazartesi günü ferahlamak için denize giren Hasan Furuncu, akıntıya kapıldı. Dalgalarla bir müddet çaba eden Furuncu, gözden kayboldu. Furuncu’nun dalgalarla çaba ettiği anlar, etraftakiler tarafından cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

: İlginize Sürükleyebilir WhatsApp'ın kararı müzakere yaratmıştı! Flaş gelişmeÇığlıklara kimse aldırmadı: Boynuna ip bağlayıp linç ettiler Büyük fırsat! Yüzde 50'sini Bakanlık karşılayacak

İhbarla bölgeye gelen AFAD, Sahil Güvenlik ve jandarma takımları, Furuncu için arama çalışması başlattı. Furuncu'dan ize henüz tesadüfmeyen takımlar, 6'ncı günde de arama çalışmalarını sürdürdü. Sahil Güvenlik takımları denizde, AFAD takımları da kıyıda tarama yaptı. 

Yürek yakan bekleyiş acı haberle bitti 6 gündür oradan ayrılmıyordu...

ACI HABER GELDİ

Rize'nin Çayeli ilçesinde ferahlamak için girdiği denizde akıntıya kapılarak kaybolan Hasan Furuncu'nun cesedi Gürcistan'ın Poti şehrinde bulundu.

Yürek yakan bekleyiş acı haberle bitti 6 gündür oradan ayrılmıyordu...

'ALLAHIN İZNİYLE KARADENİZ, BABAMI BİZE GERİ VERİR'

Kıyıda çalışmaları izleyen Hasan Furuncu'nun oğlu Selçuk Furuncu ise "Bir mucize olsa ve babam sağ çıksa ama şu anda vücuduna erişmekten başka bir şey düşünemiyoruz. Babam sakin suda dahi denize girmek istemezdi. O gün ne oldu, ne yaşandı, o dalgaların arasına nasıl girdi; öğrenmiyoruz. Koşa koşa denize girmiş, yanındakiler uyarmış ama o suya sıçramış. Dalgaların arasında baygınlık geçirdiğini düşünüyoruz zira görüntüde yalnızca ‘İmdat’ diye haykırıyor ve hiçbir çabalama görmüyoruz. Takımlar ona erişebilmek için her türlü çalışmayı yapıyor ama henüz bir netice yok. Bulunana kadar burada beklemeye devam edeceğiz. Allahın İzniyle Karadeniz, babamı bize geri verir” diye konuşmuştu. 

Yürek yakan bekleyiş acı haberle bitti 6 gündür oradan ayrılmıyordu...